To takie proste!
Strona głowna  /  Aktualności  /  Spotkanie z Mikołajem
Spotkanie z Mikołajem
data dodania: 2017-12-04 17:57:32

Każdy zastanawiał się, czy przywiezie prezenty. Kiedy śniadanie zostało już zjedzone, zęby wyszorowane, sala posprzątana, ubranie poprawione przedszkolaki zostały zaproszone na hol, gdzie rozpoczęło się wspólne oczekiwanie na Mikołaja. Najpierw były tańce, potem śpiewanie kolędy, żeby Mikołaj wiedział gdzie trzeba zaparkować sanie.

Gdy wyglądaliśmy przez okno, na parking, On spokojnie przyszedł sobie od strony ogrodu i....chyba zapomniał worka z prezentami.

Zapytał najpierw, czy byliśmy niegrzeczni.....paru podniosło rękę, bo chyba nie usłyszeli pytania. W końcu okazało się, że prezenty wpadły do gabinetu pani dyrektor, bo komin przy choince był zespsuty. Ale wszystkie pakunki szybko się odnalazły.

Była spora kolejka żeby pogadać z Mikołajem, bo w przedszkolu jest dużo dzieci i trzeba cierpliwie czekać. Każdy jednak doczekał się swojego prezentu i na pamiątkę zrobił sobie zdjęcie z gościem w czerwonej czapce.

WIęcej zdjęć znajdziecie w GALERII