To takie proste!
Strona głowna  /  Aktualności  /  Bajkowy bal karnawałowy
Bajkowy bal karnawałowy
data dodania: 2018-02-07 20:12:51

W szatni już od rana wielkie poruszenie. Każdy przedszkolak niósł do sali swój największy "skarb" - przebranie na bal. Pilnował co chwilę, czy aby na pewno niegdzie się nie zapodzieje. Dzieci nie mogły się doczekać, dopytywały, kiedy będziemy sie przebierać. Z tego rozpędu nawet wszyscy szybko zjedli śniadanie. Po wyszorowaniu zębów każdy mógł wreszczie założyć swój wymarzony kostium. Ale w salach był gwar. Kiedy już wszyscy byli przebrani, wyruszyliśmy barwnym korowodem na hol. I rozpoczął się długo wyczekiwany bal.

Były wróżki i motyle, czarownice i rycerze, biedronki i pszczółki. Przybyli spidermani i batmani. Porządku pilnowali policjancji i kowboje oraz strażacy. Spotkać można było również wychudzone kościotrupy i piratów. Wszystkie przedszkolaki pięknie się prezentowały.

Były tańce i konkursy. Robiliśmy także śmieszne miny.

Ostatnia konkurencja była bardzo śmieszna. Przedszkolaki ubrane były w połączone spodnie i musiały wspólnie skakać do przodu. Wcale nie było to łatwe. Zwłaszcza, że po piętach deptały w jednych portkach pani Kazia i pani Madzia.

Niestety nawet najlepsza zabawa się kończy. Przedszkolaki w przebraniach wzięły jeszcze udział w sesji zdjęciowej i wróciły do swoich sal, gdzie okazało się, że baradzo stęskniły się za swoimi zabawkami. Wróciwszy do przebrania "przedszkolnego" z zapałem wróciły do codziennych zabaw. Skąd dzieci biorą na te wszystkie aktywności tyle energii?

Zatańczysz za mną? Wiesz, jestem taki zmęczony :)

Więcej zdjęć w GALERII