Strona głowna  /  Aktualności  /  Tata Jasia czyta
Tata Jasia czyta
data dodania: 2018-10-12 20:24:23

"Marynarze" bawili się w najlepsze, na dywanie były chyba wszystkie zabawki jakie mieści nasza sala.  I w tym całym "zamieszaniu" pojawił się Jaś, a zaraz za nim tata. Powiedział, że ma dziś trochę czasu i może poczytać dzieciom. Przedszkolaki szybko zrobiły porządek, co wcale nie było łatwe. Bo jak to zwykle bywa przy sprzątaniu, nagle okazuje się, że nikt się nie bawił...a zabawki wcale nie chcą same wrócić na miejsce.

Gdy już usiedliśmy na dywanie, zaczęliśmy od szybkiej gimnastyki, żeby nam głowy lepiej pracowały.

I tata Jasia przeczytał nam książkę o pojazdach, które dzieliły się na różne rodzaje - latające, pływające, jeżdżące po drogach, po torach i takie, co pod ziemią przemykają.

Potem pan Arek zaprezentował  dzieciom, jaki sprawny musi być żołnierz...tak tak, bo jest żołnierzem (w ubiegłym roku prowdził zajęcia z dziećmi o Polsce i symbolach narodowych). Dzieciaki zachwycone były pokazem zręczności, a w szczególności chodzeniem na rękach.

Bardzo dziękujemy za te spontaniczne "zajęcia" i gratulujemy świetnego kontaktu z naszymi "Marynarzami".

Małgola