Strona głowna  /  Nasze akcje
Nasze akcje

AKCJE W ROKU SZKOLNYM 2019-2020

AKCJA 25 PAŹDZIERNIKA - 29 LISTOPADA

Zapraszamy do wsparcia akcji "Świąteczna paka dla zwierzaka" organizowanej przez Urząd Dzielnicy Bemowo (szczegóły poniżej oraz na plakacie pod wideodomofonem). Pudełko na przyniesione rzeczy ustawione jest w pomieszczeniu przy wejściu. Koordynator Małgorzata Brzostowska

AKCJA CAŁOROCZNA

Nasze przedszkole przystąpiło do III edycji projektu "Pomaganie przez ubranie"  zorganizowanej przez Fundację "Akogo?", która  pomaga dzieciom po ciężkich udarach mózgu, często przebywających w śpiączce.

Celem akcji jest propagowanie działań proekologicznych oraz kształtowanie u dzieci wrażliwości na potrzeby drugiego człowieka.

Projekt został objęty honorowym patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

Jak można pomóc?

Akcja polega na przekazaniu do oznaczonego pojemnika niepotrzebnych ubrań, obuwia, pościeli, itp.

Pojemnik jest ustawiony w pomieszczeniu przy wejściu.

Za każdy kilogram zebranych przez nas tekstyliów, spełniających kryteria, Fundacja "Akogo?" otrzymuje 2 zł.

Pieniądze przeznaczone będą na zakup stymulatorów zwiększających szanse na wybudzenie pacjentów ze śpiączki.

LIST INTENCYJNY PANI EWY BŁASZCZYK

REGULAMIN PROJEKTU

Nauczycielki odpowiedzialne za prowadzenie akcji w przedszkolu: Małgorzata Brzostowska, Kazimiera Kowalska

AKCJA CAŁOROCZNA

Przedszkole we współpracy ze świetlicą szkolną prowadzi zbiórkę plastikowych nakrętek na rzecz Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą", dla podopiecznej Oliwii Jakimowicz. Szczegóły akcji w poniższym linku:

OLIWKA

Nakrętki można wrzucać do oznaczonego pojemnika w przedszkolu (ustawionego w pierwszym pomieszczeniu od wejścia), skąd zostaną przekazane do świetlicy.

Nauczycielki odpowiedzialne za prowadzenie akcji w przedszkolu Małgorzata Brzostowska, Kazimiera Kowalska, w świetlicy szkolnej Katarzyna Rządzińska.

Zapraszamy do udziału w akcji "Gorączka złota PCK". Startujemy ....... , zbiórka trwa do..........

Pieniądze można wrzucać do skarbonki w szatni oznaczonej taką etykietą

Regulamin akcji

AKCJE PROWADZONE W LATACH UBIEGŁYCH

Nakrętki zbierane w poprzednich latach trafiły do Stowarzyszenia Rodziców i Przyjaciół Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu "Usłyszeć Świat".

W 2015 roku udało nam się zebrać 75 zł. 59 gr.

Akcja grudzień 2015

Ostatnia aktualizacja: 2019-10-29