Strona głowna  /  Nasze akcje
Nasze akcje

AKCJE W ROKU SZKOLNYM 2020-2021

AKCJA CAŁOROCZNA

Przedszkole we współpracy ze świetlicą szkolną prowadzi zbiórkę plastikowych nakrętek dla Antosi Dąbrowskiej chorej na rdzeniowy zanik mięśni. Celem jest terapia genowa.

Nakrętki spakowane w torebkę można przekazać w momencie przyprowadzenia dziecka do przedszkola.

Nauczycielki odpowiedzialne za prowadzenie akcji w przedszkolu Małgorzata Brzostowska, Kazimiera Kowalska.

Zapraszamy do udziału w akcji "Gorączka złota PCK". Startujemy ....... , zbiórka trwa do..........

Pieniądze można wrzucać do skarbonki w szatni oznaczonej taką etykietą

Regulamin akcji

Nauczycielki odpowiedzialne za prowadzenie akcji w przedszkolu: Małgorzata Brzostowska, Kazimiera Kowalska

AKCJE PROWADZONE W LATACH UBIEGŁYCH

Nakrętki zbierane w poprzednich latach trafiły do Stowarzyszenia Rodziców i Przyjaciół Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu "Usłyszeć Świat".

W 2015 roku udało nam się zebrać 75 zł. 59 gr.

Akcja grudzień 2015

Ostatnia aktualizacja: 2020-10-26