Udział w konkursach -
Udział w konkursach

KONKURSY 2017-2018

Mamy I miejsce

Bierzemy udział w Wojewódzkim Konkursie o tematyce ekologicznej.

Tematyka X edycji Konkursu nawiązuje do problemów związanych z jakością powietrza atmosferycznego i jego wpływu na zdrowie i życie mieszkańców Mazowsza. Prace konkursowe powinny nawiązywać do tematu Konkursu, uwzględniając problemy ekologiczne  związane z zanieczyszczeniem powietrza, promowanie działań podejmowanych na rzecz ochrony powietrza oraz podniesienie świadomości u dzieci jakie zagrożenie powoduje smog.

Pracę konkursową przygotowali: Maciek, Wojtek i Jasiek z grupy "Biedronek".

Bierzemy udział w dzielnicowym konkursie poetyckim "Zima nie taka zła". Do konkursu zgłoszony zostały wiersze Matyldy i Bereniki z grupy "Rybek" oraz Abigail i Malwiny z grupy "Sówek". Na wynki czekamy do 26 lutego.

KONKURSY 2016-2017

Międzyprzedszkolny konkurs plastyczny "Chcę być zdrowy"

MIGAWKA - konkurs mulitmedialny dla nauczycieli przedszkola pracujących w oddziałach integracyjnych na terenie miasta st. Warszawy

.