Strona głowna  /  Podziękowania
Podziękowania

W tej zakładce pragniemy podziękować wszystkim, którzy bezinteresownie wspierają nasze działania. Dziękujemy za otwarte serca, życzliwość i poświęcony czas.

Podziękowania dla mamy Amelki i Maciusia za zaangażowanie w urozmaicanie przedszkolnej edukacji kulturalnej i pomoc w zorganizowaniu wyjścia do Teatru Kamienica.

Podziękowania dla mamy Frania i Antosia za przekazanie zabawek do grupy "Marynarzy".

Dziękujemy rodzicom Jasia z grupy "Marynarzy" za klocki dla dzieci.

Podziękowania dla rodziców Grzesia z grupy "Matylków" za zabawki (także te do ogrodu), układanki i puzzle sensoryczne, które są chętnie użytkowane przez najmłodszych.

Kolejne podziękowania przesyłamy tacie Amelki i Maciusia, dziękujemy za każdy sprzęt sportowy, który wzbogaca nasze zajęcia i mobilizuje przedszkolaki do zabaw ruchowych.

Dziękujemy tacie Maćka i Amelki za kaski dla dzieci. Jazda na hulajnodze będzie bezpieczniejsza.

Dziękujemy rodzicom Krzysia i Grzesia za huśtawkę do ogrodu oraz filmy do przedszkolnego kina.

Ostatnia aktualizacja: 2019-09-22